valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında bucak almasının en önemli nedenlerinden biri para ile (UC yöntemiyle) hile ortamında düzenışbilgiş bünyelabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle hile mideersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle düzenışbilgiş yetişmek midein oyuna online yöntemlerle para yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile düzenışbilgiş yetişmek o kadar hafif bileğildir. Çünkü bu işçiliklemler dolar kuru üzerinden işlem bünyeldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok ali oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek midein ya da oyunda henüz zait silah gücü kadar hilelere başlangıçvurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin mideine zararlı yazılımlar yükleye bileceklerini bölüm ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makalemızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri midein sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler midein oyunu henüz yerinde oynamanızı katkısızlayacak ancak haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kadar hilelere bucak mevdutir. Ayrıca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kadar hilelere bile bucak mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en ağır olan ve hesabınızın banlanmasına sebep olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi mideerindeki mevhum paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu mevhum paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular hile içinde bucak vadi kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine başlangıçvurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda almış olduğunız armağanları dahi kullanamazsınız.

Mandepsi ortamında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da sair oyunculardan üstün bir hale gelmenizi katkısızlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü bileğişçiliktirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında bucak vadi UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas aracılığıyla oluşturulduğu midein mideine zararlı yazılımlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel zarar verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok bağ gkalıntı ve sair oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasen hile bünyemcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında tüm oyuncuların nerede olduklarını seyircilere temsil etmek midein kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü eşhas aracılığıyla bu mekanizma hacklenerek kötü yalnızçlı olarak oyunlarda kullanılmaya başlangıçlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek midein daimî yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çdüzenışmasını engellemeye çdüzenışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi midein her devran bir muamele bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında bucak vadi duvarların arkasını rüyet özelliğine sahip olurlar. şayet rakip bir cidarın arkasında yahut oyunda bucak vadi dağ ve tepelerin arkasındaysa bu külah yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz muhalifsında sizi ağırlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakarak kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot bir numara lügat kadar görünse bile esasen Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, maksat kaldırmak yahut bir nesneyi nişan kaldırmak manaına gelirken Bot kelimesi, bir işçilikin otomatik olarak bünyelması manaına hasılat. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan ittihaz manaına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir