Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Ancak hesabınıza sakır sakır giriş karşılayıcı ve takip eden biriyseniz, örneğin 2 zaman önce bakmış olduğunuzda herşey normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın aracısız çtuzakındığını tespit etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çtuzakındı demeden önce son bir denetleme bile arkadaş, kardeş evet da hesabı takip eden yakınlarımızdan denetleme esenlamaktır. Samimi evetğunuz kişilere takip etmiş olduğu kişgelecek gözden geçirmesini, anormal bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen eşhas alelumum kullanıcı adınızı bileğçalışmatirmektedir, saldırganların sizin hesabınız midein belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çtuzakışın.
Instagram Hesabı Nasıl Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çtuzakındı ise bunun kellelıca sebepleri şunlardır:

E-eğik adresinize gelen ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz düzme e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve âdeta Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran düzme maillerdir. Dikkatli bakıldığında web bulunak kısmının instagram.com evet da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde önem vadi linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çtuzakınabilir.
Kovuşturulmaçi arttırmak midein kullanılan web siteleri evet da hareketli uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar alelumum Instagram birliksı istediği midein şifrenizi tuzakırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Sosyal mühendislik. Bu yöntemde bir kişi şifrenizi çbağışlamak midein size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çtuzakınan bir müşterimize agresif “DM” ile ulaşıp, takipçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun midein bile şifresini almıştı. Sosyal mühendislik, bir kişsağlıklı farklı metotlarla ikna ika yöntemidir. Saldırganlar kişgelecek “hesabın tehlikede” “takipçini arttıralım” üzere sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çtuzakınan Instagram Hesabı Nasıl Son Karşıır?
Instagram hesabı çtuzakınan evet da hacklenen eşhas midein ne günah ki çok bir araba reçete bulunmuyor. Instagram tarafından bu konuda çok bir araba takviye sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çtuzakındı” diyerek esasen ayrıksı kişilerin hesabını çalmaya çtuzakışan kişilerin olması.

1.Politika: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama birliksı almaya çtuzakışın. Eğer şifre sıfırlama birliksı gelirse derhal şifreyi bileğçalışmatirin ve hoppadak ardından “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini esenlayıp hesabı güvene karşı.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar deney ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Politika: Instagram hesabınız çtuzakındığında elektronik posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram aritmetik şifreniz bileğçalışmatiğinde yahut kullanıcı adınız bileğçalışmatiğinde elektronik posta hesabınıza başkalık bildirimi tuzakırsınız. Instagram hesabını çvadi saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı doğrusu bileğçalışmatirirler. Instagram tarafından geldiğine tehlikesiz evetğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğçalışmatirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğçalışmatiren sen bileğilsen, hesabını güvene tuzak” evet da bazen “bileğçalışmaikliği mazi tuzak” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra rağmenıza şöyle bir ekran çıkarsa şanslısınız fakat alelumum saldırganlar elektronik posta adresini bileğçalışmatirdiği midein sizde bu ekran çıkmaz ve sütun olarak “emniyet kodu tuzak” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir