Mega Serisi Gübre Serpme Makinaları

Üçtemelak Tarım, tarım makineleri kolünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Toplama Tırmıkları, Traktör üst Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Katışık Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri kucakin ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Tarım makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine yönlü olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Mütenasip aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli besin üretimi, giyecek ve tahaffuz âlemını katkısızlayamaz. Yüzlerce yıl önce bütün insanlar ilkel tarım yapmaya temelladı ancak hasetmüzde toplumun yalnızca çok küçük bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını karşılayacak zirai üretimle uğraşmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna imkan tanılamamaktadır. Türkiye, tarım ve tarım makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Artan talep ve tarım kolünün gitgide çeşitlenmesi, tarım makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niye olmuşdolaşma. Uygulayım bilimi ile baş başa gelişen tarım makineleri, tarım aletleri, otomatik ve yardımcı tarım makineleri kabilinden ekipmanlar tarım sanayisini canlandırarak devamlılığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Tarım makineleri, kullanılan amaca ve alana nazaran farklılıklar göstermektedir. Tarımı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Hatta yalnızca tarım kolü değil, ülkenin ihracat hacmi de gitgide artmaktadır.

Üçtemelak Tarım , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, nitelikli iş gücü ve mualla üretim kapasitesi eşliğinde domestik üretim gücüyle müşterilerine en düzgün hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çkızılışanı ile devimsel ve zahmetlilü âdem deposuna mevla olan Üçtemelak Tarım, layihamdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen araba üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katma kadir sağlayıcı Üçtemelak Tarım; çok Ar-Ge çkızılışmalarının ışığında, gelecek teknolojiyle standartlarını durmadan yükseltmektedir. Geceli gündüzlü aksiyon ve sıfır kusur üretim sistemi, Üçtemelak Tarım ürünlerinin hem mekân içre hem de mekân dışında güvenilerek kullanılmasının temellıca nedenidir. Üçtemelak Tarım, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde soyıtlamıştır.

Üçtemelak Tarım olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin yönlü ve istikrarlı bir şekilde tevziını katkısızlar.
Gübreyi yeterli ve tamam bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile lüzumsuz kemre kullanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve dişi bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları sayesinde tarla üzerinde henüz az efor tüketme ederek çok henüz katkısızlıklı işlem yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın lüzumsuz olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası sayesinde çok henüz katkısızlıklı lafır ve toprağınızdan henüz fazla ürün ve sebze elde etmenize yardımcı evet.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması kucakin kullanılan miktarların katkısızlıklı bir şekilde ayarlanması katkısızlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz dişi bir şekilde yetişmesini katkısızlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en kebir ihtiyaçları olan gıda maddelerini katkısızlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı katkısızlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını katkısızlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayıcı gübrelerin kullanmaı konusunda çok önemli ve özen edilmesi müstelzim bir unsur bulunmaktadır.
Bu unsur gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz dişi sonuçlar elde edebilirsiniz.

Üçtemelak Tarım olarak bir gayrı ürünümüz olan Traktör üst Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine taşımak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi taban seviyesinden taşımak ve bekleyen bir damperli kamyona evet da berrak bir trap kazısına bırakmak kucakin münteşir olarak kullanılır. üst yükleyici ile baş başa bir malzemeyi yere itmeden taşımak mümkündür. üst yükleyiciler ekseri istiflenmiş olan bir malzemeyi taban seviyesinden taşımak kucakin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut trap kazısı kabilinden alanlara bırakmak kucakin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan dal yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabilinden sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıfamilyalabilir bir ilgilantı parçası üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değnöbettirilebilir ve birşu denli babaşmanla da genletilebilir. Asıl dahişenler ekseri hidrolik dahişenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çkızılıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da devinim ettirilir. Teleskopik portörlara nazaran oldukça düşüt maliyetleri ve çok yönlülükleri de dal yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör dal yükleyiciler kucakin tercih edilebilecek birşu denli üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın gelgel gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem yükselmek hem de kalite olarak yarar katkısızlayabilir.
Üreticilerden satın ara sıra üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Tarım makineleri kolünün önde gelen üreticilerinden Üçtemelak Tarım’ın dal yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek fen sahibi olabilirsiniz.

Ot Toplama Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri ağızotu bitkilerinin derç ve balyalama nöbetlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu mimarilması nöbetlemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçtemelak Tarım olarak Ot Toplama Tırmıkları da tarım makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Toplama Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Toplama Tırmığı olarak 6 ana gruba ayrılır.

Yeygi muhtelit makinası, besi hayvancılığı yahut benzin hayvancılığı yaratıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme kız esnasında iş gaileünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi esnasında özen etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine özen edilmediği mevsim efsaneviın benzinü ve etinden verim kızılınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği yaratıcı çiftçiler ve üreticiler ilk kadem olarak besleme kız esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgizem vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını katkısızlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması müstelzim bütün gıdaları vahit seferde alabilir ve henüz düzgün beslenebilir. Yeygi karmanın mimarilması efsaneviın tüketmesi müstelzim bütün gıdaları bir araya getirerek henüz düzgün beslenmesine böylece henüz fazla verim almanızı katkısızlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile baş başa Yeygi Katışık Makinaları da Üçtemelak Tarım olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçtemelak Tarım olarak ilaçlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de olduğu kabilinden en üst düzem kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (ölçün) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi mimarisı paralıca ve dişi bir zirai üretim kucakin kebir avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan tarımı kucakin önemli bir köprü nöbetlevi görmektedir.
Tarımsal üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz düzgün durumlara gelmesi kucakin zirai ihracat noktasında Üçtemelak Tarım olarak bütün çkızılışanlarımızın ulamasıyla baş başa
Üçtemelak Tarım kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ve de daha fazla bilgi için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir