Erotik Giyim

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz madunı evet da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. önceleri sap iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla hatun iç giyim ürünü olarak üretilse de erkekler bâtınin üretilen elan ancak modelleri de mevcuttur. Vasat Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının horya kaymasını hapsetmek bâtınin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde kanayaklı vücudunda bacağın da bir şehvet aracı evetğu keşfedildi. Ve bu birliırdan sonrasında kadınlar tarafından da kullanılmaya mebdelandı. Ayrıca unutulmaya cebin tutmuş bir batı geleneğine nazaran, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri peyda ilave ile satışa sunulur ve yeni evlilere maddi dayak sağlamlanırdı. Bir değişik Avrupa geleneğinde ise, gelinin çbâtınek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine dürüst fırlatması o dönemlerde jartiyer ile yanında gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan dinçler eğlence dansında çiftlere haremlik buyurmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda basılan birsonsuz sap dergisinde kanayaklı vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek gibi iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer de konum almaya mebdeladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle yanında kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi bir zamanlar de evetğu gibi beyazdır. Siyah ve pembe gibi renkleri de ikrar görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olabilir evetğu denli ayrıntılı olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişoflaz huzursuz etmemesi gerekir. Moda sektörü bundan sonra jartiyeri yegâne şerha olarak satmanın beraberinde birsonsuz ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birsonsuz üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen trupı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbirliı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak ikrar edilen fakat zamanla liberalleşmeye dürüst giden seks oyuncaklarının satın kızılınmasıyla ilgili olarak tabu yadımlamaının sınırlarını tartışmak ve mevzuya küşayiş iletmek bâtınin hordakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazenları kategorileri ortamında özellikleri açısından değişiklik gösterse de zemin mebdelıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden ilgilamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları yegâne başına veya bir partnerle her evetştan beşer tarafından çok yalnızçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar ortamında hasetmüzde ve cihan genelinde en çok satın kızılınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazılarına nazaran seks oyuncakları yarım, utanç donör veya çevreye zararlı olarak görülebilirken bazenlarına nazaran ihtiyaç, hayata nitelik karıştırmak bâtınin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini kifayetsiz hissetme duygusu veya mağazada görülen birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı beğenilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara güne doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop münasebetlerinde mahrem evetğu bâtınin satın kızılırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten haz alan tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç sezmek, tabularla kalmak temelı seks oyuncağı münasebetlerinde hüsranla neticelanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline bakarak buyurmak, kârlevselliği hakkında olgun edinmeden satın buyurmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin ayrıntılı resimlerini, videolarını ve açıklamalarını çok net yayınlamalı ve menfilik yaratacak neticelerin önüne geçebilmek bâtınin muhteşem çaba harcama etmelidirler. Ayrıca; bundan sonra vüruten uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, yazgılan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları bâtınin seks shoplardan kızılışveriş elan basitçe ve huzurlu olmaya mebdeladı.

Mukaddema seks oyuncağı kullananların sapkın evetğu, seks dirimında yaşanan problemlerın tartışılması, lafşulması utanç duygusunu zaitrdığı bâtınin ihtiyaç olsada satın kızılımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin hatalığına inanç getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan ferah ferah alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar dirlik problemi olarak ikrar edilir, insanlar cinsellik ve sekste hemayar haklara sahiptir. Başka taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar ahlaki bir sorundur, cinsiyete nazaran tensel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, tensel gönenç düzeyi elan düşüktür ve seks, cinsellik olarak ikrar edilmez.

Hanımlar, sex shop münasebetlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar tensel hayatlarını renklendirmek, dirimına ateş parçasılık karıştırmak, elan oflaz bir orgazm kalmak veya seksi iç çyalnızşırları ile cezbedici bir üzeri sergilemek bâtınin sex shoplardan kızılışveriş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün lansmanı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş madunı bireylerin sex shoplardan münasebeti yok olup çevrimiçi sitelerin girizgâhinde bu uyarı mimarilmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını sahiplenmek adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonrasında muhteşem vürutmeler ve tensel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler niteleyerek korktuğum dürüst olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ilgili aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri yegâne şey kaldı o da önsezi. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya elan önce hiç evetşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile yanında size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, kârleyişleri, sizin keşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun haz haritasını çıkarmakta enikonu yanık ürünlerdir. Oyuncaklar ile keşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları isteyerek ve ona nazaran faaliyet ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi elan sık seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi keşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu kârin en basitçe yolu. Ayrıca seks esnasında flört etmek çok önemli. Sakın iletişim kurmaktan ve lafşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en yüce seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne denli huzursuz edici bulunduğunu. Ama aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis cebinüğünün penisinizi sıkarken açıkbuyurmak bâtınin bâtıninizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Tensel haz ne yapmış olursanız mimarin seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek mâni teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları elan oflaz seks evetşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak oflaz bir seksin sonu bileklü bir orgazm ile neticelanır. Kendinizi ve partnerinizi keşfettikten sonrasında seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde olumlu sonuç almış olduğunızda iyiki bu yazgıyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir